Hakkımızda

Teknopos Barkod, Mağaza ve Market Otomasyon Sistemleri

Profesyonel sektörel yazılımlar üreten firmamız özel yazılımlar konusunda da birçok firmaya hizmet vermektedir. Konusunda uzman kadrosuyla hizmette kaliteyi her zaman en ön planda tutarak hareket etmektedir. Marketler, konfeksiyon mağazaları, züccaciye mağazaları, barkod terazi imalatçıları, nalburlar, ekmek fabrikaları, saraciye üreticileri, PVC kart imalat sektörü firmaları, dernek ve öğretmen evleri, noterler, belediyeler, bankalar, sigorta kuruluşları, tekstil imalat sektörü ve GSM marketler için paket program veya özel yazılım çözümleri sunmuş bulunmaktayız. İnternet/e-ticaret konusunda yazılım çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Tüm bilişim sektörü kuruluşlarını bayilerimiz arasına katılmaya davet etmekteyiz.


TeknoPOS Hakkında


TEKNOPOS Market ve Mağaza Otomasyon Programı'nın sağladığı kullanıcı dostu ortam sayesinde kısa zamanda iyi bir kullanıcısı olursunuz.

Stok takibinden raf etiketi basımına, çek tahsilatından kasa/banka işlemlerine kadar ihtiyaç duyduğunuz her şey bu programda var.

Popüler yazarkasa ve terazileri tanır. Tek program tüm cihazlarla haberleşir. İnternet üzerinden şubeleri yönetir.

Gelişmiş raporlama seçenekleri ile ihtiyacınız olan tüm bilgiler hemen elinizin altında. Depo envanterlerinden, en çok ve en az satılan mallara kadar birçok kullanışlı rapor ile hizmetinizdedir.